Pytania - WebPage Byczek

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dotyczące stron internetowych oraz Social Media

Termin realizacji strony internetowej jest zależny od kilku czynników:

 1. Zakres projektu: proste strony wizytówki mogą być gotowe szybciej niż rozbudowane strony internetowe czy sklep. Im większy zakres projektu, tym dłuższy czas realizacji.

 2. Przemyślany plan projektowy: staranne zaplanowanie projektu strony internetowej i przygotowanie spójnej dokumentacji mogą przyspieszyć proces realizacji.

 3. Ilość poprawek i zmian: Jeśli planowane są liczne poprawki i modyfikacje, termin realizacji może ulec wydłużeniu.

 4. Szybkość komunikacji:efektywna komunikacja między klientem, a wykonawcą jest kluczowa. Szybkie uzgodnienie szczegółów i odpowiedzi na pytania mogą przyspieszyć proces.

 5. Testowanie i dostosowanie: etap testowania i dostosowywania strony do różnych urządzeń może dodatkowo wpłynąć na termin realizacji.

Przed podjęciem współpracy warto omówić oczekiwania co do terminu realizacji i uzgodnić realistyczne ramy czasowe, uwzględniając ewentualne zmiany i dostosowania podczas procesu tworzenia strony internetowej. Regularna komunikacja między klientem, a wykonawcą jest kluczowa dla skutecznej realizacji projektu.

Jeśli zależy Ci na szybkim terminie wykonania Twojej strony internetowej, podeślij jak najszybciej wszystkie materiały, które posiadasz, tj. logo, dane kontaktowe, wzór podobnej strony www, teksty oraz zdjęcia.

Cena za stworzenie strony internetowej zależy od kilku kluczowych czynników:

 1. Zakres i skomplikowanie projektu: prosta strona wizytówka będzie tańsza niż zaawansowana strona internetowa z dodatkowymi funkcjami, nie mówiąc już o sklepie z rozbudowanym systemem płatności.

 2. Projekt graficzny: jeżeli klient wie jaką chciałby stronę www i poda ją jako wzór, będzie mi łatwiej oraz szybciej stworzyć stronę jaką klient sobie wymarzy.

 3. Funkcjonalności dodatkowe: im więcej zaawansowanych funkcji, takich jak rozbudowane formularze, rejestracje klientów, duża ilość produktów w sklepie czy inne rzeczy, tym wyższe koszty.

 4. Hosting i domena: koszty związane z hostingiem, domeną oraz ewentualnymi aktualizacjami strony nie wchodzi w skład wyceny.

Przed rozpoczęciem projektu ważne jest precyzyjne zdefiniowanie swoich potrzeb, aby uniknąć nieporozumień i niepotrzebnych kosztów.

Potrzebujesz szybko wycenić swoją stronę internetową? Napisz do mnie w formularzu lub przez Facebook.

Rozliczanie się za stronę internetową lub Social Media można podzielić na kilka możliwości:

 1. Rozliczam się za cały projekt: każdy projekt wyceniam indywidualnie, jednakże zawsze jest to wycena za cały projekt.
 2. Jeżeli klient potrzebuje opieki strony www lub comiesięcznego zajmowania się Social Mediami to rozliczamy się abonamentowo, tj. co miesiąc: strony internetowe wymagają ciągłej aktualizacji i  wsparcia w związku z tym zaleca się comiesięczną opiekę w postaci aktualizacji oprogramowania. Rozliczamy się regularnie co miesiąc za opiekę za stronę www lub zajmowanie się Social Mediami.
 3. Płatności dodatkowe za funkcjonalności: jeśli potrzebujesz dodać dodatkowe funkcjonalności na swoją stronę, grafikę lub wizytówkę Google będą one wyceniane osobno.
 4. Zaliczki: płatność może być rozłożona na zaliczki, ustalamy to podczas procesu wykonywania strony internetowej.

Przed rozpoczęciem współpracy warto precyzyjnie określić warunki finansowe i sposób rozliczeń. Pozwoli Nam to uniknąć nieporozumień i zagwarantuje, że obie strony będą zadowolone z warunków umowy.

Rozliczamy się za pomocą umowy o dzieło, którą można pobrać tutaj.
  •  
 

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu